| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

15060344

Дводенний маршрут “Гетьманські клейноди”

Більш ніде в Україні туристові не запропонують… картопляних атракцій. А от в селі Головківка таке тематичне свято цілком можливе! Тут же гостям запропонують скуштувати страв із картоплі, приготованих під керівництвом вмілого майстра«картопляної кухні». Тут і розпочинається перший день подорожі.

Іллінська церква в Суботові

Іллінська церква в Суботові

У Суботові відвідувачів чекає дивовижна історія Іллінської церкви, що збудована 1657 року як усипальниця Богдана Хмельницького. Поряд туристи зможуть відчути на собі магію ще до одного дива – цього разу природного. Вода джерел Віри, Надії та Любові славиться своєю надприродно-чистою водою, збагаченою іонами срібла. Воду цю навіть важко побачити доки не доторкнутися рукою. Довершить враження відвідування законсервованих решток оборонних споруд фортеці Богдана Хмельницького.

Три криниці в Суботові

Три криниці в Суботові

Під час другого дня мандрівки гості Чигиринщини зможуть на власні очі побачити реконструйований гетьманський маєток Хмельницького, ознайомитися із експозицією музею Богдана Хмельницького – однією з кращих в країні на козацьку тематику. Запам’ятаються і відвідини каплиці Петра і Павла, відтвореної за зображеннями та свідченнями очевидців тих часів. А огляд реконструйованого бастіону Дорошенка допоможе сформувати уявлення про українську фортифікаційну науку гетьманської доби.

bastion_parkside
Далі шлях проляже до села Стецівка. У скансені «Козацький хутір» відновлено первинний вигляд поселення козацької доби.

s640x480Вартість супроводу та організації екскурсійного та інфраструктурного обслуговування групи без організації транспортного трансферту – 750 гривень з особи (сніданок, два обіди, вечеря, ночівля. Відвідання платних атракцій та об’єктів).

Share Button

Без Коментарів

1

Залишити Коментар