| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

ArticleImages_53971_Trojicka

Одноденний маршрут “Холодноярський склик”

Пунктом, що розпочне мандрівку, стане місце масового цвітіння квітів (арніки) (пропозиція актуальна лише до третьої декади червня). Далі шлях проляже до джерела «Живун», що славиться цілющою водою із значним вмістом родону.

Атаманський парк

Атаманський парк

У Головківці туристів ознайомлять із зразками легендарної головківської кераміки. Ще однією особливою місциною на маршруті стане Медведівка, де у місцевому музеї зберігаються унікальні експонати пов’язані з добою козаччини та Холодноярської республіки.
А от родзинкою подорожі стане відвідання туристичної атракції «Зерноленд» на батьківщині Максима Залізняка – у селі Івківці. Фактично гостям запропонують здійснити подорож у часі і на собі відчути особливості щоденної праці наших предків.
У центрі Мельників туристи зможуть доторкнутися ще до однієї дивовижної історії – тут встановлено пам’ятні знаки на честь Юрія Горліс-Горського – автора роману «Холодний Яр», та героїв Холодноярської республіки.
Хвилюючі враження залишать по собі відвідини Мотронинського монастиря із майже тисячолітньою історією. Тут же, за кількасот метрів знаходиться гайдамацький став, де напередодні Коліївщини гайдамаки святили зброю.

71456462
Запам’ятається туристам хутір Буда, де є можливість доторкнутися до справжньої легенди – найстарішого дерева України, тисячолітнього дубу Максима Залізняка.

35
Вартість супроводу та організації екскурсійного та інфраструктурного обслуговування групи без організації транспортного трансферту – 350 гривень з особи (включає дворазове харчування та відвідини платних атракцій та об’єктів).

Share Button

Без Коментарів

1

Залишити Коментар