| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

By4PqNPSqbc

Триденний маршрут “Богданів край”

Пунктом, що розпочне мандрівку, стане місце масового цвітіння квітів (арніки). Далі шлях проляже до джерела «Живун», що славиться цілющою водою із значним вмістом родону. У Головківці туристів ознайомлять із зразками легендарної головківської кераміки. Ще однією особливою місциною на маршруті стане Медведівка, де у місцевому музеї зберігаються унікальні експонати пов’язані з добою козаччини та Холодноярської республіки.

39799161
А от родзинкою подорожі стане відвідання туристичної атракції «Зерноленд» на батьківщині Максима Залізняка – у селі Івківці. Фактично гостям запропонують здійснити подорож у часі і на собі відчути особливості щоденної праці наших предків.
У центрі Мельників туристи зможуть доторкнутися ще до однієї дивовижної історії – тут встановлено пам’ятні знаки на честь Юрія Горліс-Горського – автора роману «Холодний Яр», та героїв Холодноярської республіки.
Хвилюючі враження залишать по собі відвідини Мотронинського монастиря із майже тисячолітньою історією. Тут же, за кількасот знаходиться гайдамацький став, де напередодні Коліївщини гайдамаки святили зброю.

54092347
Запам’ятається туристам хутір Буда, де є можливість доторкнутися до справжньої легенди – найстарішого дерева України, тисячолітнього дубу Максима Залізняка.
dub_zaliznjaka_2
Другий день починається в Головківці, адже більш ніде в Україні туристові не запропонують… картопляних атракцій. А от в селі Головківка таке тематичне свято цілком можливе! Тут же гостям запропонують скуштувати страв із картоплі, приготованих під керівництвом вмілого майстра«картопляної кухні».
У Суботові відвідувачів чекає дивовижна історія Іллінської церкви, що збудована 1657 року як усипальниця Богдана Хмельницького. Поряд туристи зможуть відчути на собі магію ще до одного дива – цього разу природного. Вода джерел Віри, Надії та Любові славиться своєю надприродно-чистою водою, збагаченою іонами срібла. Воду цю навіть важко побачити доки не доторкнутися рукою. Довершить враження відвідування законсервованих решток оборонних споруд фортеці Богдана Хмельницького.

60_
Під час третього дня мандрівки гості Чигиринщини зможуть на власні очі побачити реконструйований гетьманський маєток Хмельницького, ознайомитися із експозицією музею Богдана Хмельницького – однією з кращих в країні на козацьку тематику. Запам’ятаються і відвідини каплиці Петра і Павла, відтвореної за зображеннями та свідченнями очевидців тих часів. А огляд реконструйованого бастіону Дорошенка допоможе сформувати уявлення про українську фортифікаційну науку гетьманської доби.

bastion_wall_ext
Далі шлях проляже до села Стецівка. У скансені «Козацький хутір» відновлено первинний вигляд поселення козацької доби.

DSC_7989
Вартість супроводу та організації екскурсійного та інфраструктурного обслуговування групи без організації транспортного трансферту – 1100 гривень з особи (два сніданки, два обіди, дві вечері. Дві ночівлі. Відвідання платних атракцій та об’єктів

Share Button

Без Коментарів

1

Залишити Коментар