| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

map-ukr

Автор стратегії розвитку Батумі зустрінеться з представниками черкаського туризму

Зустріч з експертом у сфері туризму міжнародного рівня відбудеться у Черкасах 6 червня.

Провідний міжнародний експерт з питань розвитку туризму, автор стратегії розвитку Батумі (Грузія) та фахівець у сфері сертифікації та стандартизації послуг туристичного ринку за світовими стандартами… І це неповний перелік регалій пана Ганса Ульріха Трозієна.

6 червня експерт прибуде до Черкас щоб зустрітися із представниками місцевого туризму та сфери гостинності. Зустріч відбудеться у межах співпраці Федерації роботодавців в сфері туризму з міжнародною програмою Senior Experten Service.

Проект має на меті дати імпульс для розвитку туристичного потенціалу Черкащини на основі кращих світових практик та стандартів  для розробки чіткої стратегії розвитку туристичного потенціалу регіону, а також складання плану дій з підвищення рівня сервісу та якості туристичного продукту в контексті стійкого розвитку регіону.

Зокрема, під час зустрічі планується обговорити:

  • питання сертифікації/стандартизації туристичних послуг
  • питання категоризації та єдиного стандарту послуг в сфері готельно-ресторанної справи
  • питання впровадження принципів сталого розвитку
  • питання покращення інвестиційного іміджу та інструменти для залучення інвесторів під туристичні проекти

Організаторами події виступила громадська організація «Туристичний рух Чигиринщини» та Асоціація гостинності Черкащини.

Зустріч відбудеться 6 червня в актовому залі Черкаської торгово-промислової палати, що за адресою:  вул. Небесної Сотні, 105, 2 поверх, конференц-зал. Початок о 13.30.

Участь безкоштовна.


 

Коротка довідка про Senior Experten Service

Служба старших експертів (SES) – провідна німецька організація, сприяє залученню спеціалістів та керівних працівників з різних сфер на проекти в інші країни на громадських засадах. З 1983 року сприяють розвитку компетенцій по всьому світу, у всіх секторах та галузях економіки.

На даний момент більше 12.000 експертів з усіх галузей народного господарства готові надавати свої знання та досвід в рамках проектів SES. З 1983 року реалізовано більше 40 000 проектів за участю експертів організації у більш ніж 160 країнах.

 

Share Button

Без Коментарів

0

Залишити Коментар