| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

IMG_1841

Від фестивалів до презентації у Верховній Раді… Туристичному руху Чигиринщини – рік!

Ось вже рік як на Чигиринщині діє унікальна для області організація. Туристичний рух Чигиринщини об’єднав власників готелів, ресторанних комплексів та активістів району навколо спільної мети – розвитку туризму у козацькому краї.

Рік спільної діяльності видався надзвичайно насиченим.

– Наші учасники долучалися до всіх масштабних подій, що відбувалися в Чигирині та районі, як от Фестиваль Святого Миколая, Міжнародний фестиваль VIRA FEST, вшанування Холодноярських героїв… Але наша робота – це не лише участь у заходах. Нам вдалося заявити про Чигиринщину, як туристичний регіон на найвищому рівні – у Верховній Раді України та під час цілої низки тематичних заходів, – під час чергової зустрічі учасників Туристичного руху Чигиринщини відзначає президент організації – Леся Островська.

IMG_1834

Листівки Туристичного руху Чигиринщини дозволяють туристові обрати кращі заклади для проживання та харчування


 

Приклад Туристичного руху надихає інші регіони

Яскраву презентацію можливостей козацького краю вдалося організувати під час Всеукраїнського фестивалю «У гості до українців!», що відбувся наприкінці весни у столиці.

– Локація стала найвідвідуванішою на фестивалі! Цей результат довів ефективність роботи Туристичного руху Чигиринщини. І ваш приклад надихає навіть інші регіони України, – звернувся до учасників зібрання начальник відділу економічного розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Дмитро Пивак та передав представникам організації подяку від голови Черкаської облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток туристичної галузі Чигиринщини.

За словами пана Дмитра, нині на Черкащині міркують над створенням обласної туристичної асоціації, котра б відстоювала питання розвитку туризму на вищому рівні.

–   Для того, щоб розширити коло і популяризувати не лише Чигиринщину, а й інші туристичні райони Черкащини, прагнемо створити обласну туристичну організацію. І ми запрошуємо всіх небайдужих долучатися до цього процесу. Ми вивчали досвід інших областей і зрозуміли, що туризм розвивається там, де подібні асоціації працюють у співпраці з владою, – пояснює Дмитро Пивак.

13892197_656113211212547_75797919913989169_n


 

Від вказівників до транспортного сполучення

Поки що ж представники Туристичного руху Чигиринщини не мають наміру зупинятися на досягнутому. Спільно вони сформували ряд пропозицій до влади, що допоможуть вирішити найактуальніші проблеми, котрі стоять на заваді розвитку туризму. Зокрема, йдеться про облаштування місць відпочинку на повороті Черкаси-Медведівка, у Суботові та на шляху Медведівка-Мельники. Також доцільним є встановлення вказівників та вирішення логістичної проблеми, адже навіть одне з найпопулярніших туристичних місць – хутір Буда, не має організованого транспортного сполучення.

– Потребує уваги стан доріг в районі. Більше того – чимало туристів скаржаться на відсутність транспорту. Люди хочуть приїхати, однак не мають такої можливості. Вирішити проблему допомогли б рейси вихідного дня, – переконана учасниця Туристичного руху Чигиринщини – господиня світлиці «У пані Олі», Ольга Гугля.

IMG_1814

Підвищенню туристичного потоку у літній період сприяло б і облаштування пляжних зон у Чигирині на березі Тясмина.

– Ми весь час наголошуємо на необхідності почистити річку. У цьому плані багато вже зроблено, однак це разові акції. Ми практично щодня самотужки розчищаємо водорості, але від цього малий ефект, – констатує учасниця Туристичного руху Чигиринщини – власниця готелю «Чигирин» та комплексу «Панацея» Галина Довга.

У разі, якщо ініціативи буде підтримано владою, представники Туристичного руху і самі готові долучатися до їх реалізації.

– Рік тому Наталія Нетовкіна запросила нас до Суботова на зібрання з питань туризму. Ця зустріч надихнула діяти спільно! І нині, оцінюючи скільки справ нам вдалося зрушити з місця, розуміємо, що працювати разом – це було дійсно вірним рішенням, – констатувала Леся Островська.

IMG_1778

Share Button

Без Коментарів

2

Залишити Коментар