| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

Контакти та послуги

Активісти Туристичного руху Чигиринщини спрямовують свої сили та вміння на забезпечення туристичного розвитку Чигиринщини та створення якісного туристичного продукту, який зацікавить туристів та спонукатиме бажання відвідувати нашу малу батьківщину ще і ще.

806

Для цього до уваги туристів та представників туроператорів пропонуємо комплекс розроблених та якісно підготовлених маршрутів. Зокрема ми готові запропонувати Вам якісні послуги з екскурсійного та транспортного супроводу по об’єктах Чигиринського району в складі організованих груп. В цьому випадку ми готові прорахувати для Вас оптимальний маршрут відповідно до тих пам’яток, які Ви забажаєте відвідати.

Окрім цього, для любителів активного відпочинку пропонуємо підготовлені рекомендовані маршрути, інформацію про які Ви можете знайти у відповідних розділах нашого інформаційного порталу.

Серед пропонованих послуг:

– розробка індивідуальних маршрутів для організованих груп та команд із кількох людей;

– екскурсійний супровід туристичних груп;

– транспортний супровід туристичних груп;

– трансферти для організованих туристичних груп;

– супровід під час велосипедних мандрівок;

– супровід під час пішохідних мандрівок;

– організація зеленого туризму;

– організація екстремальних мандрівок;

– організація відпочинку для дітей;

– організація виїзного навчально процесу;

– надання інформаційних послуг історичного та краєзнавчого характеру.

Для того щоб зв’язатися з нами Вам потрібно зателефонувати за телефоном 063-979-97-43, 067-238-47-57 або ж відправити повідомлення через контактну форму нашого сайту чи на електронну адресу tyrryh@ukr.net

Партнером нашого фонду є Інтерактивно- мандрівний та інфораційний центр креативного туризму “Великий шлях”. Партнери фонду надають послуги: організація та проведення туристичних подорожей, екстримальних походів, мандрівок, квестів, надання послуг з інформування в туристичній галузі, організація святкувань, етно-екологічних таборів, надання тренінгових послуг краєзнавчого та екологічного характеру

Зв’язатися з представниками центру Ви можете за телефонами 063-979-97-43, 067-238-47-57.

Share Button

Без Коментарів

6

Залишити Коментар