| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

????????????????????????????????????

Чигиринщину туристичну представили на всеукраїнському Форумі

Всеукраїнський Форум, присвячений зеленому та сільському туризму зібрав у Вінниці близько 40 активних учасників з усієї країни.

Представили на масштабному заході і Туристичний рух Чигиринщини.

– Нам вдалося відкрити для себе чимало нових тем, дізнатися про нові підходи та способи просування зеленого туризму. А головне – ми заявили і про Чигиринщину як про цікавий туристичний регіон, – відзначає учасниця Форуму – екопоселенка із хутора Буда Тетяна Юрченко.

Впродовж трьох днів – 25-27 червня учасники Форуму обмінювались досвідом із колегами, зайнятими у сфері розвитку сільської місцевості та туризму а також навчалися залучати кошти на розвиток власних проектів.

–  Учасників Форуму дивували зеленими коктейлями власного виготовлення, корисним бездріжджевим хлібом та розповіддю про туристичні родзинки Чигиринщини. Було дуже приємно дізнатися, що проблемами зеленого туризму в Україні переймається така кількість активних та креативних людей, – розповідає Тетяна Юрченко.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Всеукраїнський Форум відбувся в межах мережевого проекту «Image Mapping», що діє за підтримки посольства Фінляндії в Україні. До речі, цей проект охопив і Чигиринщину. Вже у липні-серпні група проекту працюватиме у Холодному Яру аби створити серію інтерактивних маршрутів аби згодом популяризувати не лише в Україні, а й закордоном.

 

 

Share Button

Без Коментарів

2

Залишити Коментар