| Туристичний рух Чигиринщини
Email: dukujhytir2017@ukr.net
Зателефонувати нам: +38 (067) 442-79-64; +38 (067) 238-47-57
 

Blog

У Чигирині підготували план із “захоплення туристів”

У Чигирині підготували план із “захоплення туристів”

Як популяризувати історичну спадщину Чигиринщини, чим дивувати туристів, та як організувати сервіс на найвищому рівні… Про це під час чергового зібрання 17 лютого радилися активісти Туристичного руху Чигиринщини.

Так, за словами голови туристичного руху Чигиринщини Лесі Островської, зимовий період видався досить складним для власників туристичного бізнесу.

– Однак для нас це стимул об’єднатися і створювати більш якісний і цікавий туристичний продукт, – переконана Леся Островська. – Адже інтерес до історичної спадщини Чигиринщини, Холодного Яру зростає.

У цьому плані учасники Туристичного руху мають намір об’єднати зусилля та долучитися до проведення низки заходів, що відбуватимуться на Чигиринщині навесні – у тому числі до відзначення свята Масляної у березні.

До речі, на свято чекатимуть гостей з усієї України, адже у Чигирині має відбутися дійсно неординарна подія. Яка саме – організатори поки що тримають у секреті. А от те, що чигиринці зустрічатимуть учасників заходу з усією гостинністю – це факт. Активісти планують влаштувати яскраве ярмаркування і, звісно ж, порадувати найсмачнішими млинцями!

Також у планах – розгорнути широку інформаційну кампанію із просування закладів, котрі здатні запропонувати туристам гідний сервіс, розважальні та навіть оздоровчі послуги.

На думку представника Спілки сільського зеленого туризму України в Черкаській області Сергія Тимофієва, така активність власників туристичного бізнесу – ключ до створення власного конкурентного продукту. Більше того – така робота має і важливий соціальний аспект.

– Туризм сьогодні тримається на ентузіастах. Однак він має надважливу місію – зацікавити українців знати власну історію. І особливо актуально це для Черкащини, адже саме звідси пішли всі визвольні рухи, метою яких було створення української держави, – відзначив присутній на зібранні представник Спілки сільського зеленого туризму України в Черкаській області Сергій Тимофієв. – Тому якщо ми можемо утримати цю складову, ми підтримаємо й історичну спадщину.

Share Button

Без Коментарів

0

Залишити Коментар