| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

1439212072_izobrazhenie_761-636x420

Туристичний рух Чигиринщини розпочав діяльність з гостинного прийому велосипедистів-АТОвців

Туристичний рух Чигиринщини розпочав діяльність з гостинного прийому велосипедистів-АТОвців
Майже місяць всеукраїнський благодійний велопробіг «Захід-Схід» мандрує країною. 10 серпня учасників незвичайної акції, серед яких і учасники АТО, зустрічали у Чигирині. Марафонців вітали місцеві, представники влади, а також активісти нещодавно створеної організації «Туристичний рух Чигиринщини».
– До Чигирина прибуло 26 учасників велопробігу і ми намагалися прийняти їх як годиться, – каже активістка «Туристичного руху Чигиринщини» Галина Довга. – Намагалися влаштувати для них екскурсію цікавими місцинками Чигиринщини та графік у марафонців дуже щільний.
В учасників велопробігу і дійсно амбітні плани. За 40 днів вони планують подолати на роверах 2000 кілометрів! Стартував марафон 16 липня у місті Чоп Закарпатської області, фінішувати ж має на День Незалежності в селі Мілове, що на Луганщині. Таким чином, учасники велопробігу прагнуть символічно об’єднати країну, а ще – зібрати кошти на допомогу пораненим військовим і родинам загиблих в АТО.
– Від відвідин Чигирина лишилися лише найкращі враження. Це маленьке містечко із великою історією, – констатує ініціатор велопробігу, ветеран АТО Костянтин Самчук. – Нас гарно зустріли та прийняли. Влаштували міні екскурсію резиденцією Богдана Хмельницького. Також ми побували на Замковій горі.
Активісти «Туристичного руху Чигиринщини» запросили марафонців обов’язково повертатися на Чигиринщину вже з приватними візитами, аби більше дізнатися про її козацьку історію та на власні очі побачити її дивовижну природу.

Share Button

Без Коментарів

3

Залишити Коментар