| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

Родове помістя «Ясний день»

Родова садиба «Ясний день»

Тел:066-506-93-05,
Тел:096-296-14-32

У серцi Холодного Яру, серед  могутніх  лісів причаївся  хутір Буда, який, можливо, виник як прихисток біля мiсця паломництва до славетного 1300-лiтній дуба – дуба Максима Залізняка. На хуторi всього 40 хат, 11 з яких є родовими помiстями  дещо незвичайних людей, якi з любов`ю й повагою ставляться до природи-матінки та по-новому (або по-стародавньому) ставляться до здорового харчування.

Родове помістя «Ясний день»

Родова садиба «Ясний день»

Родова садиба Юрченків радо зустрічає гостей, якi завiтали до їх затишної зеленої оселi «Ясний день». Усе у будинку i біля нього зроблено подружжям Юрченкiв та їх друзями виключно з екологічно чистого природного матерiалу. У природний  ландшафт дбайливо вбудовано споруди садиби «Ясний день». Долина, яка завершує крутий схил, спускається до лiсового струмка. Край освіжаючих вечорів, нескінченого цвітіння, близького купола зірок, глибинних рос в могутніх кронах дрімучого лісу та гармонічного свідомого поєднання природи і людини.

Родове помістя «Ясний день»

Неймовірні краєвиди хутора Буда

Родова садиба «Ясний день» має частковi зручностi цивілізації. Одночасно  може розмістити  4-х гостей, а декілька галявин приймуть маленький наметовий табір. Господар  садиби  Олексiй  є великим  ентузіастом гармонійного  способу життя  в природі, тож кожен відвідувач може дізнатися чимало цікавого про природнє  iснування людства. Господиня Тетяна веде оздоровчу програму, пригощає гостей  рослинною їжею, молочними продуктами та сироїдницькими стравами.

Господиня Тетяна радо поділиться з гостями секретами здорового харчування

Господиня Тетяна радо поділиться з гостями секретами здорового харчування

img_5002

Пізнавальні екскурсії місцевими екопоселеннями, ознайомлення з баночним та слов`янським масажем, основами малювання, технікою соломоплетіння, лікування музикою, бджільництво, рослинництво та ландшафтний дизайн, походи лісом та ярами, відвідування курганів та візит до гончарів, збір трав, купання у лісовому озері та річці Дніпро, проведення природних традиційних свят, екоярмарки та приємні зустрічі.

 

Майстер-класи з натурального (лiкувального)  харчування, реабiлiтацii та релаксацii збирають зацiкавленi аудиторii. Кожен відвідувач, залишаючи  родову садибу  «Ясний день», стає здоровішим, багатшим та більш дбайливим до оточуючої природи.

Родова садиба Юрченків «Ясний день»  радо зустрiне гостей, які бажають ближче пiзнати природу й підзарядитися  її могутньою енергією.

На території садиби заборонено: вживання м`ясної  їжі та спиртних напоїв, паління.

Знаходиться садиба за адресою: Чигиринський район, с. Мельники, хутір Буда. Телефони для довідок: Олексій +38 066-506-93-05, +38 096-296-14-32, Тетяна +38 097-27-27-311. Електронна адреса Budaved@ukr.net.

Усе тут виконано з натуральних матеріалів

Усе тут виконано з натуральних матеріалів

Share Button

1 Коментар

5
  • Сашко гончар

    відвідував садибу Юрченків в червні 2016 року.. гарні та креативні …. власноруч з нуля підняли своє гніздечко, свою родову садибу … наповнену теплом та затишком… наснаги та успіхів вам Юрченки…

Залишити Коментар