| Туристичний рух Чигиринщини
Email: tyrryh@ukr.net
Зателефонувати нам: +38(063) 979-97-43
 

Blog

20526164_1413664342052373_8606467403867740263_n

У гармонії з природою та з собою… Чим дивуватиме традиційний Будянський ярмарок?

Досвід гармонійного життя у зв’язку з природою, лекції з особистісного розвитку та здорового способу життя, музикування, спорт, і, звісно, ярмарок здорової продукції! Традиційний фестиваль «Будянський ярмарок» відбудеться 23-24 вересня на хуторі Буда Чигиринського району.

Свято, що навчає жити в гармонії з собою і максимально використовувати природні ресурси для оздоровлення та розвитку стало вже традиційним для Черкащини. «Будянський ярмарок» проводиться вже більше десятка років на території хутору Буда, де існує одне з найбільш відомих екополень в Україні.

– Разом з однодумцями ми започаткували це свято, щоб ділитися власними знаннями про те, як можна жити у гармонії з природою, бути здоровим завдяки їй і отримувати творчу енергію для власного росту і розвитку, – відзначає одна з ініціаторів фестивалю – господиня екосадиби «Ясний день» Тетяна Юрченко.

З року в рік «Будянський ярмаро»к збирає все більше зацікавлених. Цьогорічне свято не стане винятком, адже 23-24 вересня на хуторі Буда зустрічатимуть  гостей з усієї України а ще – яскравих  учасників, що готові ділитися власними знаннями та досвідом. Отож, на святі гостей чекає:

Тренування з тхеквондо

Почесною гостею фестивалю стане Анна Тарапата – 14-ти кратна чемпіонка України з тхеквондо, член Олімпійської збірної команди 2002-2010 років, президент Федерації Олімпійського тхеквондо (ВТФ) в Черкаській області. Під час дійства спортсменка проведе тренування для дітей і поділиться секретами власної авторської методики з Тай-Бо.


 

Майстер-класи

Кращі майстри з Чигиринщини, Черкащини та інших регіонів навчатимуть гостей свята низці дивовижних вмінь: від розпису писанок та виготовлення народної ляльки  до створення власних зборів запашного трав’яного чаю та приготування вегетаріанських солодощів.


 

Цікава мнемотехніка для дітей

У межах «Будянського ярмарку» працюватиме незвичайна локація від фахівців дитячого центру підготовки та розвитку «Крокодил Гена». Цікава мнемотехніка  – це техніка, що дозволяє учневі та вчителю бути активними співучасниками інтерактивного процесу навчання і при цьому зберігає здоров’я дитини. У межах локації разом із фахівцями можна буде пройти цікаве тестування пам’яті; випробувати легкі методи та прийоми обробки інформації; спробувати «замальовку» текстів та віршів; спробувати техніку легкого вивчення іноземних слів.


 

Музикування

В ігровій, театралізованій формі особливу музику та танці розкриє гостям дійства ведуча трансформаційних тренінгів та семінарів з Йоги Голосу, звукотерапевт, фахівець з раннього музичного розвитку, керівник дитячої музичної студії «Діти Сонця» Олена Лісова.


 

Лекції

Корисною інформацією з оздоровлення, психології, мотивації, саморозвитку поділяться з гостями запрошені лектори фестивалю. Тематика лекцій досить широка.


 

Чекають на гостей і заняття з йоги, і лаундж-зона, і концертна програма, і  традиційний ярмарок незвичайної продукції, виготовленої екопоселенцями та народними майстрами.

Захід відбудеться за підтримки ГО «Туристичний рух Чигиринщини» та гостинного музейно-етнографічного комплексу «Дикий Хутір». Спонсором фестивалю виступила міжнародна компанія BSST. Реалізовується захід також за підтримки The Black Sea Sustainable Rural Tourism Program (BSST) – Програми розвитку cталого сільського туризму в регіоні Причорномор’я.

Share Button

Без Коментарів

2

Залишити Коментар