Нещодавно було оголошено, що Україна планує розробити портал електронної комерції, який замінить процес OJEU, якщо Brexit не відбудуться без угоди. Вам необхідно знати всіх основних покупців, ринків і ланцюжків поставок, щоб визначити, чи можна внести зміни через Brexit. Досить імовірно, що сам процес закупівель зміниться, але контракти можуть бути продовжені або відкладені на деякий час, так що майте на увазі.

Розуміння вашого поточного місця розташування

Це може здатися простий підказкою, але для укладання контрактів та розвитку вашого бізнесу важливо розуміти своє поточне становище. Хто основні конкуренти, що вони пропонують і чим вони відрізняються? Це дозволить виявити контракти, які підходять для організації і відповідні стратегічним цілям, що має поліпшити рішення про участь в тендері / не пропонує і приділити компанії реальне увагу. Якщо є можливість укласти новий контракт, вам слід вивчити поточний і дізнатися, як можна підсилити свою пропозицію, щоб залучити ключові аргументи і виграти пропозицію. Детальніше про дзвінок ви можете дізнатися на сайті https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/otsenka-imushestva-i-imushestvennyh-prav/.

Огляд вашої соціальної цінності

Соціальна цінність — популярна тема, і, ймовірно, вона вже згадувалася в відповідях на пропозиції або в ЗМІ. Передбачається, що соціальна цінність стане більш поширеною в PQQ і закупівлі, оскільки місцеві органи влади в Україні і центральний уряд зосереджують увагу на те, як компанії вносять вклад в місцеві спільноти і як контракти приносять користь іншим.

Деякі органи влади вже входять в цільову групу соціальної цінності, яка, як очікується, буде рости в найближчі роки. Важливо проаналізувати, що організація робить зараз і що можна зробити з точки зору соціальної цінності. Це не повинно бути важливим завданням, і важливо приймати рішення, що відповідають розміру організації та ринку.

Безпечна підтримка створення програмного забезпечення

Якщо у вашій організації є команда, яка подає заявку, все ж може бути корисно звернутися за професійною порадою через навчання або огляди, щоб дійсно поліпшити ці навички і показники успіху. Якщо у вас мало досвіду складання заявок або проведення електронних торгів та ви хочете отримати контракти, це може заощадити багато часу і грошей, передавши пропозицію на аутсорсинг професіоналу, який має досвід в процесі закупівель і точно знає, як структурувати, торгувати і продавати вашу організацію. .