Відмінної якості пиловник хвойних порід займає важливе місце в усій деревообробної промисловості. Він вважається цінною сировиною, яка використовується для виробництва широкого асортименту продукції. Утворюється пиловник після поперечного розпилювання хлистів. В даний час купити даний якісний, затребуваний матеріал можна на відкритих аукціонах. Сучасна та перевірена система Прозорро.Продажі дає таку унікальну можливість. Потрібно лише пройти реєстрацію на спеціальних майданчиках. Інформація про те, як це зробити, за посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-kruglyak-duba-u-m-zhitomir-na-onlajn-auktsioni-prozorrosa/.

Особливості продажу лісу через електроні торги

Прозорість, відсутність корупції – це основні переваги роботи сучасних майданчиків, де проводяться публічні аукціони Прозорро. Це дуже зручно, коли не виходячи з офісу, перебуваючи в різних містах, можна абсолютно спокійно укладати вигідні угоди. 

Найголовніше – за суворим дотриманням правил постійно стежать. У цьому також полягає ще одна особливість довіри до відкритих електронних аукціонів. Тепер ніякі безвідповідальні керівники та чиновники не завадять чесності проведення торгів. Варто зазначити, що кожен день з’являються все нові та нові лоти з корисними пропозиціями.

Чому бізнес обирає Прозорро

Система Прозорро.Продажі привертає увагу численних користувачів. Це пов’язано з тим, що вона надає багато переваг. Наприклад, широкий асортимент вигідних пропозицій з купівлі та продажу якісних товарів (нерухомість, транспортні засоби, обладнання, земельні ділянки будь-якої площі) – це важливий плюс, на який варто звернути увагу. Але й це ще не все. Прозорість, чесність, відсутність обману та різних тіньових схем – це основні переваги вибору онлайн торгів.

Для участі в публічних аукціонах з продажу лісу, достатньо зареєструватися на акредитованому майданчику Прозорро.Продажі. Після того, як учасник сплатить реєстраційний та страховий внесок, він зможе отримати доступ до лотів та робити цінові пропозиції. Учасник, пропозиція якого була самою цікавою, стає переможцем.  Аукціони публічні, доступ про учасників та переможців може отримати кожен. Але інформацію про самих учасників. окрім їх пропозицій, продавець не отримує до закінчення торгів. Це виключає ризик зловживань.